İSTEKKART ÜYE FİRMALAR
 
  

  İstekkart, siz değerli İstek’lileri aynı çatı altında toplayarak ortak bir kimlik oluşturmayı amaçlıyor.Bu ortak kimlik büyük, küçük İstek bünyesinde bulunan herkese, gerek kendi kurumlarımızda gerekse dışarıdaki kuruluşlarda bizlere kendimizi özel ve farklı hissettiren ayrıcalıklar sunuyor.

İstekkart ile okullarımızdan mezun olanlar da İstek’li olmanın farkını yaşamaya devam ediyorlar. Buradan dönem arkadaşlarını bulabiliyor, bilgilerini güncelleyebiliyor, her türlü organizasyonlarını duyurup, bizim organizasyonlarımızdan haberdar olabiliyorlar. Hatta kendi kurdukları şirketleri İstekkart üye firmaları arasına katarak birbirlerine destek olabiliyorlar.

İstekkart, İstek Vakfı okulları ve Yeditepe Üniversitesi çalışanları, öğrencileri, velileri, öğretmenleri, mezunları, emeklileri ve bu kişilerin birinci derece yakınlarının yani kısaca tüm İstek ailesinin faydalanabileceği bir indirim/hizmet kartıdır.

İstekkart’ın şu anda 65.000 aktif kullanıcısı bulunmakta. İstekkart sahipleri hem kendi kuruluşlarımızda (Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği, Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, İstek Sosyal Göztepe Restorant, Doğa Tatil Köyü, Yüzme Havuzları, Sosyal Tesisler) hem de farklı sektörlerde 104 adet seçkin üye firmada, 128 noktada çeşitli indirimlerden ve avantajlardan yararlanabiliyorlar.

Üye firmalarımızın tamamını ‘ÜYE FİRMALAR’ bölümünden inceleyebilirsiniz.

Unutmayın 'İSTEK’Lİ OLMAK AYRICALIKTIR.'
 
 
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ    İSTEK VAKFI    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BAĞDAT CAD. POLİKLİNİĞİ
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GÖZ HASTALIKLARI ARAŞTIRMA ve UYGULAMA MERKEZİ 
DOĞA TATİL KÖYÜ    İSTEK GÖZTEPE RESTAURANT   
Copyright © 2008 İstek İstanbul Eğitim Hiz. A.Ş. ® Tüm Hakları Saklıdır.
Designed By İstek Bilgi İşlem Müdürlüğü