İSTEKKART ÜYE FİRMALAR
 
 

 
İSTEK SOSYAL TESİSLERİ
GÖZTEPE RESTAURANT
  Ocak 2002’de Bağdat Caddesi’nde ki Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi üst katında faaliyete geçen İstek Göztepe Restaurant; ağırlıklı olarak tüm İstek ve Yeditepe Üniversitesi ailesine hizmet vermektedir. Türk ve Fransız mutfağının seçkin örneklerini öncelikli olarak sunmakla beraber, dünya mutfağından da çeşitler sergilemektedir.

   Birinci sınıf hizmet kalitesi ve fiyat anlayışıyla, misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutan politikasıyla faaliyete geçen restaurantımız; 250 kişi yemek, 350 kişilik kokteyl kapasitesiyle, açıldığı günden bu yana misafirlerin vazgeçmediği bir mekan olmuştur. İstekkart sahibi üyelerimize % 20 indirimli olarak hizmet vermektedir.(Grup, nişan, düğün yemekleri hariç)

   İstek Göztepe Restaurant, Marmara Adalar manzarası ve şık atmosferi içerisinde, her türlü düğün, gala, mezuniyet baloları, özel günler gibi her türlü aktiviteler için ideal bir mekandır.

  Pazartesi günleri hariç haftanın hergünü hizmet veren restoranımızda Cumartesi akşamları canlı müzik eşliğinde yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Restaurantımız 18.30 ile 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


SİZLERE DAHA İYİ ve KALİTELİ HİZMET İÇİN İSTEK’LİYİZ.

İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres: Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Üst Katı  Bağdat Cd. Göztepe/İST.
Tel: 0216 363 02 99 / 0216 363 14 89
Faks:0216 302 09 49
 (+) Büyük boy için tıklayınız...
 
 (+) Büyük boy için tıklayınız...
 
 (+) Büyük boy için tıklayınız...
 
 (+) Büyük boy için tıklayınız...
 
 (+) Büyük boy için tıklayınız...
 
 (+) Büyük boy için tıklayınız...
 
 
 
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ    İSTEK VAKFI    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BAĞDAT CAD. POLİKLİNİĞİ
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GÖZ HASTALIKLARI ARAŞTIRMA ve UYGULAMA MERKEZİ 
DOĞA TATİL KÖYÜ    İSTEK GÖZTEPE RESTAURANT   
Copyright © 2008 İstek İstanbul Eğitim Hiz. A.Ş. ® Tüm Hakları Saklıdır.
Designed By İstek Bilgi İşlem Müdürlüğü