İSTEKKART İSTEK’e bağlı öğrenci, mezun, personel ve emekli kişilerle bu kişilerin birinci derece yakınlarının sahip olabileceği bir prestij karttır.

Üye firmalarımızdan yapmış olduğunuz harcamalar sonucunda kazandığınız TL değeri olan puanlardır.

Para puanlarınızı www.istekle.com’dan yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Hayır, İSTEKKART’a sahip olabilmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Hayır, İSTEKKART’ın aidat ya da yıllık kullanım ücreti yoktur.

Hayır, akıllı telefonların yanı sıra, üye firmalardan yaptığınız alışverişlerin ücretini öderken kasa sorumlusu ile cep telefonu numaranızı ya da TC kimlik numaranızı paylaşmanız yeterli olacaktır.

Hayır, İSTEKKART bir e-kart uygulamasıdır.

Evet, asıl kart sahipleri birinci derece yakınları için ek kart başvurusu yapıp, yakınlarının da aynı avantajlardan yararlanmalarını sağlayabilir.

Kazandığınız para puanlar, alışveriş yaptığınız firmaların yasal iade süreci tamamlandıktan sonra hesabınıza yüklenir. Bu süreç sektöre bağlı olarak 1 ile 14 gün arasında değişkenlik gösterir.

Kazanılan para puanlar, satın aldığınız ürünün yasal iade süreci tamamlandıktan sonra hesabınıza yükleneceği için para puanınızı iade sürecinden sonra kullanabileceksiniz.

İSTEKKART üyeliğini iptal etmek için öncelikle uygulamada yer alan Profilim sayfasından Ayarlar bölümüne girerek, Bildirim Seçenekleri'nde yer alan E-posta ve SMS bildirimlerini kapatmalısınız. Ardından uygulamayı cihazından silebilirsiniz.

Hayır. İSTEKKART sadece bir indirim ve para puan kartıdır. Herhangi bir banka bağlantısı yoktur, para yükleme ya da ödeme işlevi bulunmamaktadır.

Alışverişlerde fiziksel kart kullanılmayacak olup, geçersiz sayılacaktır. Sahip olduğunuz fiziksel kartınıza ait bilgiler ile mobil uygulamadan veya mobil site üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru sonucunda onaylanan kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak, fiziksel kartınızı güncelleyebilirsiniz.