Kampanya: YEDİTEPE SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ'NDEN KURUMSAL VE EĞİTİMCİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER

Sektör: Eğitim

Başlangıç Tarihi: 06.11.2017

Bitiş Tarihi: Bitiş tarihi belirtilmemiştir.

İndirim Oranı : % 10

Detaylar :
Aşağıda verilen kurs detaylarına ek bilgileri ve ön kayıt işlemlerini, sem.yeditepe.edu.tr web sitesinden öğrenebilir ve gerçekleştirebilirsiniz.
Kriz İletişimi :
Bir kriz yaşandığında, hızlı karar alabilmek, iç ve dış iletişimi başarıyla yönetebilmek, büyük ölçüde ön hazırlığa bağlı. Bu eğitimimizde, hayata geçmeyen bir kriz iletişimi planı yerine; proaktif bir yaklaşım geliştirmenizi hedefliyoruz. Kriz iletişiminin inceliklerini paylaşıyor, bir kriz sırasında, kamuoyu hassasiyetini doğru değerlendirebileceğiniz bakış açısını kazanmanızı amaçlıyoruz.
Eğitim Süresi : 1 Gün / 6 Saat Eğitim Bedeli : KDV Dahil 700 TL - İSTEKKART'lılara %10 indirim uygulanacaktır.
Müzakere Teknikleri :
İş hayatında başarıyı hedefleyenlerin ihtiyaç duyacağı en önemli becerilerden birisi de müzakeredir. Katılımcı tiyatro yöntemlerinden faydalandığımız ve çeşitli simülasyonlarla desteklediğimiz bu uygulamalı eğitim ile amacımız: Anlaşma ve pazarlık vb. durumlarında müzakere teknikleriyle hedefe ulaşmanız, Uyuşmazlık ve çatışmalarda süreci profesyonel ve kazan-kazan yaklaşımıyla yönetmeniz, Çözüm dili geliştirmeniz, Güç savaşlarına girmek yerine, prensipli müzakereyle iş hayatınızda başarıyla ilerlemenize destek olmaktır.
Eğitim Süresi : 1 Gün / 6 Saat Eğitim Bedeli : KDV Dahil 500 TL - İSTEKKART'lılara %10 indirim uygulanacaktır.

Geçerli Şubeler :
Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi