Kampanya: İSTEKKARTLILAR %50 İNDİRİM İLE İZMİR'DE GÜZELLEŞİYOR

Sektör: Kişisel Bakım

Başlangıç Tarihi: 11.10.2018

Bitiş Tarihi: Bitiş tarihi belirtilmemiştir.

İndirim Oranı : % 50

Detaylar :
Belirtilen indirimden yararlanmak için, İSTEKKART uygulaması içerisinden oluşturulan QR kodunuzu yetkili kişiye göstermeniz gerekmektedir. Uygulamalarımız;
• Su ile gelen güzellik olarak bilinen Hollywood cilt bakımı olan Hydrafacial Medikal Cilt Bakımı ile el değmeden derinlemesine cilt temizliği ve bakımı ile sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyoruz.
• Diyetisyenimiz kontrolünde sağlıklı beslenme ile kalıcı ve doğru şekilde kilo verin. Diyetisyenimizle tanışmak, vücut analizi yaptırarak; kilo, kas, yağ oranınızı belirleyerek sizin kişisel yaşam rutininize uygun şekilde beslenme programları ile fazla kilolarınıza veda edin.
• Siz de personel trainer eşliğinde birebir reformer pilates dersleriyle formunuzu korumak, sıkı ve fit bir vücuda sahip olacaksınız. Birebir reformer pilates dersleri, grup dersleri, hamile pilatesi, power plate dersleri ile sizlerleyiz.
• Rollshape cihazında bambu çubukların otomatik masaj etkisi ile selülitlerinizden kurtulun!
• Siz de SUDA BİSİKLET BİNEREK ZAYIFLAYIN! Amerikanın ünlü cihazları İzmir'de yalnızca DERMA ESTETİK'te. 30 dakika ozonlu su kabininde pedal çevirerek 600 kalori yakabilirsiniz aynı zamanda 16 adet jakuzi ile su masajı sayesinde selülitlerinize de veda edin...
Detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilir, internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Geçerli Şubeler :
Şenay Akay Derma Estetik